Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KPP Barabéri "A" - FT Karlova Ves
1. kolo |
8:1 12.09.2014 18:30 |
|
Matadors - Wild Boysʹ02
1. kolo |
1:5 12.09.2014 19:40 |
|
FCK Minimax "A" - ŠK Račišdorf
1. kolo |
5:0 12.09.2014 20:50 |
|
Across Pinerola "B" - RELAX
1. kolo |
6:3 13.09.2014 18:00 |
|
Semic Bratislava - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
1. kolo |
1:6 13.09.2014 19:20 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - Maxima
1. kolo |
2:2 14.09.2014 10:10 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - PREDATORS
1. kolo |
7:6 14.09.2014 11:20 |
|
4 FUN "A" - FSC Velmáci "A"
1. kolo |
4:1 14.09.2014 12:30 |
|
AK 47 "A" - ŠK Danubit
1. kolo |
11:3 10.10.2014 18:10 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - FCK Minimax "A"
2. kolo |
4:8 19.09.2014 18:00 |
|
FSC Velmáci "A" - AK 47 "A"
2. kolo |
0:12 19.09.2014 19:10 |
|
RELAX - KPP Barabéri "A"
2. kolo |
4:5 19.09.2014 20:20 |
|
ŠK Danubit - Semic Bratislava
2. kolo |
3:2 19.09.2014 21:30 |
|
ŠK Račišdorf - Matadors
2. kolo |
4:9 21.09.2014 09:00 |
|
FT Karlova Ves - 4 FUN "A"
2. kolo |
4:3 21.09.2014 10:10 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - Across Pinerola "B"
2. kolo |
3:1 21.09.2014 11:20 |
|
PREDATORS - Maxima
2. kolo |
odl. 05.10.2014 10:40 |
|
Katenáčo Dúbravka - Čekan Mekenroff 1897 "B"
2. kolo |
3:6 12.12.2014 20:50 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Across Pinerola "B" - PREDATORS
3. kolo |
6:7 27.09.2014 09:00 |
|
AK 47 "A" - FT Karlova Ves
3. kolo |
7:2 27.09.2014 10:10 |
|
Semic Bratislava - FSC Velmáci "A"
3. kolo |
9:0 27.09.2014 11:20 |
|
4 FUN "A" - RELAX
3. kolo |
6:2 27.09.2014 12:30 |
|
FCK Minimax "A" - ŠK Danubit
3. kolo |
4:4 27.09.2014 13:40 |
|
KPP Barabéri "A" - Slov-Matic FOFO "B"
3. kolo |
2:11 28.09.2014 09:00 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - Wild Boysʹ02
3. kolo |
4:6 28.09.2014 10:10 |
|
Maxima - Katenáčo Dúbravka
3. kolo |
2:10 28.09.2014 12:30 |
|
Matadors - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
3. kolo |
3:5 01.10.2014 20:40 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
RELAX - AK 47 "A"
4. kolo |
0:11 03.10.2014 18:00 |
|
Across Pinerola "B" - KPP Barabéri "A"
4. kolo |
5:5 04.10.2014 09:00 |
|
ŠK Račišdorf - Čekan Mekenroff 1897 "B"
4. kolo |
7:4 04.10.2014 10:10 |
|
Wild Boysʹ02 - Maxima
4. kolo |
8:1 04.10.2014 11:20 |
|
PREDATORS - Katenáčo Dúbravka
4. kolo |
2:2 04.10.2014 12:30 |
|
ŠK Danubit - Matadors
4. kolo |
6:6 04.10.2014 18:20 |
|
FT Karlova Ves - Semic Bratislava
4. kolo |
4:9 05.10.2014 16:40 |
|
FSC Velmáci "A" - FCK Minimax "A"
4. kolo |
2:3 05.10.2014 17:50 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - 4 FUN "A"
4. kolo |
20:1 14.10.2014 19:50 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KPP Barabéri "A" - PREDATORS
5. kolo |
9:5 10.10.2014 21:30 |
|
Matadors - FSC Velmáci "A"
5. kolo |
7:2 11.10.2014 18:40 |
|
Maxima - ŠK Račišdorf
5. kolo |
3:2 11.10.2014 19:10 |
|
Semic Bratislava - RELAX
5. kolo |
5:2 11.10.2014 20:00 |
|
FCK Minimax "A" - FT Karlova Ves
5. kolo |
6:2 11.10.2014 21:10 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
5. kolo |
1:4 12.10.2014 17:30 |
|
Katenáčo Dúbravka - Wild Boysʹ02
5. kolo |
7:4 12.10.2014 19:50 |
|
AK 47 "A" - Slov-Matic FOFO "B"
5. kolo |
1:9 09.12.2014 19:50 |
|
4 FUN "A" - Across Pinerola "B"
5. kolo |
3:6 01.02.2015 15:50 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KPP Barabéri "A" - 4 FUN "A"
6. kolo |
8:3 18.10.2014 09:50 |
|
FT Karlova Ves - Matadors
6. kolo |
7:3 18.10.2014 11:00 |
|
ŠK Danubit - Čekan Mekenroff 1897 "B"
6. kolo |
12:1 18.10.2014 13:00 |
|
ŠK Račišdorf - Katenáčo Dúbravka
6. kolo |
5:4 18.10.2014 20:15 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - Maxima
6. kolo |
5:10 19.10.2014 10:50 |
|
RELAX - FCK Minimax "A"
6. kolo |
0:4 19.10.2014 18:00 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - Semic Bratislava
6. kolo |
13:2 19.10.2014 19:10 |
|
Across Pinerola "B" - AK 47 "A"
6. kolo |
1:2 19.10.2014 20:20 |
|
PREDATORS - Wild Boysʹ02
6. kolo |
2:8 19.10.2014 21:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
4 FUN "A" - PREDATORS
7. kolo |
8:6 25.10.2014 11:30 |
|
Matadors - RELAX
7. kolo |
5:9 25.10.2014 12:40 |
|
Katenáčo Dúbravka - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
7. kolo |
2:4 26.10.2014 16:00 |
|
FCK Minimax "A" - Slov-Matic FOFO "B"
7. kolo |
4:5 26.10.2014 17:10 |
|
Wild Boysʹ02 - ŠK Račišdorf
7. kolo |
2:3 26.10.2014 18:20 |
|
AK 47 "A" - KPP Barabéri "A"
7. kolo |
1:1 26.10.2014 19:30 |
|
Semic Bratislava - Across Pinerola "B"
7. kolo |
8:2 26.10.2014 20:40 |
|
Maxima - ŠK Danubit
7. kolo |
6:2 15.11.2014 19:45 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - FSC Velmáci "A"
7. kolo |
3:4 05.12.2014 18:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FT Karlova Ves - Čekan Mekenroff 1897 "B"
8. kolo |
4:5 08.11.2014 13:10 |
|
FSC Velmáci "A" - Maxima
8. kolo |
0:7 09.11.2014 12:45 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - Matadors
8. kolo |
14:2 09.11.2014 14:00 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - Wild Boysʹ02
8. kolo |
5:5 09.11.2014 15:15 |
|
Across Pinerola "B" - FCK Minimax "A"
8. kolo |
1:1 09.11.2014 16:30 |
|
ŠK Danubit - Katenáčo Dúbravka
8. kolo |
5:5 09.11.2014 17:45 |
|
PREDATORS - ŠK Račišdorf
8. kolo |
3:5 09.11.2014 19:00 |
|
4 FUN "A" - AK 47 "A"
8. kolo |
6:1 09.11.2014 20:15 |
|
KPP Barabéri "A" - Semic Bratislava
8. kolo |
4:5 20.12.2014 13:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wild Boysʹ02 - ŠK Danubit
9. kolo |
10:4 14.11.2014 18:15 |
|
FCK Minimax "A" - KPP Barabéri "A"
9. kolo |
2:3 14.11.2014 21:30 |
|
AK 47 "A" - PREDATORS
9. kolo |
6:2 15.11.2014 09:00 |
|
Semic Bratislava - 4 FUN "A"
9. kolo |
7:5 15.11.2014 10:15 |
|
Matadors - Across Pinerola "B"
9. kolo |
5:6 15.11.2014 17:15 |
|
Katenáčo Dúbravka - FSC Velmáci "A"
9. kolo |
7:5 15.11.2014 18:30 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - RELAX
9. kolo |
3:3 16.11.2014 13:30 |
|
Maxima - FT Karlova Ves
9. kolo |
3:3 16.11.2014 14:45 |
|
ŠK Račišdorf - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
9. kolo |
5:4 30.11.2014 16:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Danubit - ŠK Račišdorf
10. kolo |
5:13 21.11.2014 21:45 |
|
AK 47 "A" - Semic Bratislava
10. kolo |
3:7 22.11.2014 18:00 |
|
4 FUN "A" - FCK Minimax "A"
10. kolo |
3:4 22.11.2014 18:30 |
|
PREDATORS - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
10. kolo |
2:5 22.11.2014 19:45 |
|
KPP Barabéri "A" - Matadors
10. kolo |
4:10 23.11.2014 10:30 |
|
FSC Velmáci "A" - Wild Boysʹ02
10. kolo |
2:5 23.11.2014 11:45 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - Čekan Mekenroff 1897 "B"
10. kolo |
10:3 23.11.2014 15:30 |
|
FT Karlova Ves - Katenáčo Dúbravka
10. kolo |
6:4 23.11.2014 16:40 |
|
RELAX - Maxima
10. kolo |
0:6 23.11.2014 17:50 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FCK Minimax "A" - AK 47 "A"
11. kolo |
2:4 28.11.2014 21:30 |
|
ŠK Račišdorf - FSC Velmáci "A"
11. kolo |
9:1 29.11.2014 21:00 |
|
Katenáčo Dúbravka - RELAX
11. kolo |
5:3 30.11.2014 08:30 |
|
Wild Boysʹ02 - FT Karlova Ves
11. kolo |
8:1 30.11.2014 09:45 |
|
Semic Bratislava - PREDATORS
11. kolo |
8:1 30.11.2014 12:15 |
|
Matadors - 4 FUN "A"
11. kolo |
4:3 30.11.2014 13:30 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - Across Pinerola "B"
11. kolo |
2:3 30.11.2014 14:45 |
|
Maxima - Slov-Matic FOFO "B"
11. kolo |
0:5 kont. 17.01.2015 14:20 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - ŠK Danubit
11. kolo |
7:3 24.01.2015 19:50 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
AK 47 "A" - Matadors
12. kolo |
9:1 05.12.2014 19:10 |
|
FT Karlova Ves - ŠK Račišdorf
12. kolo |
2:3 05.12.2014 20:20 |
|
RELAX - Wild Boysʹ02
12. kolo |
1:2 06.12.2014 10:40 |
|
PREDATORS - ŠK Danubit
12. kolo |
2:6 06.12.2014 11:50 |
|
FSC Velmáci "A" - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
12. kolo |
6:4 06.12.2014 13:00 |
|
Semic Bratislava - FCK Minimax "A"
12. kolo |
5:3 06.12.2014 19:00 |
|
Across Pinerola "B" - Maxima
12. kolo |
3:5 06.12.2014 20:15 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - Katenáčo Dúbravka
12. kolo |
13:3 07.12.2014 19:10 |
|
KPP Barabéri "A" - Čekan Mekenroff 1897 "B"
12. kolo |
2:4 07.12.2014 20:20 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Maxima - KPP Barabéri "A"
13. kolo |
4:5 13.12.2014 10:30 |
|
Wild Boysʹ02 - Slov-Matic FOFO "B"
13. kolo |
2:5 13.12.2014 11:45 |
|
Katenáčo Dúbravka - Across Pinerola "B"
13. kolo |
2:5 13.12.2014 15:30 |
|
ŠK Danubit - FSC Velmáci "A"
13. kolo |
6:4 13.12.2014 16:40 |
|
ŠK Račišdorf - RELAX
13. kolo |
3:4 13.12.2014 17:50 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - 4 FUN "A"
13. kolo |
0:3 14.12.2014 11:30 |
|
FCK Minimax "A" - PREDATORS
13. kolo |
3:0 14.12.2014 12:45 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - FT Karlova Ves
13. kolo |
7:5 14.12.2014 15:00 |
|
Matadors - Semic Bratislava
13. kolo |
1:8 14.12.2014 16:15 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
AK 47 "A" - Čekan Mekenroff 1897 "B"
14. kolo |
8:4 09.01.2015 21:50 |
|
Across Pinerola "B" - Wild Boysʹ02
14. kolo |
5:3 10.01.2015 10:40 |
|
FT Karlova Ves - ŠK Danubit
14. kolo |
6:4 10.01.2015 11:50 |
|
FCK Minimax "A" - Matadors
14. kolo |
8:3 10.01.2015 13:00 |
|
KPP Barabéri "A" - Katenáčo Dúbravka
14. kolo |
6:4 11.01.2015 10:00 |
|
4 FUN "A" - Maxima
14. kolo |
6:2 11.01.2015 11:15 |
|
PREDATORS - FSC Velmáci "A"
14. kolo |
1:3 11.01.2015 12:30 |
|
RELAX - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
14. kolo |
3:3 11.01.2015 16:10 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - ŠK Račišdorf
14. kolo |
15:4 15.02.2015 21:20 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Matadors - PREDATORS
15. kolo |
2:8 16.01.2015 18:00 |
|
FSC Velmáci "A" - FT Karlova Ves
15. kolo |
5:9 17.01.2015 10:00 |
|
ŠK Račišdorf - Across Pinerola "B"
15. kolo |
4:5 17.01.2015 15:30 |
|
ŠK Danubit - RELAX
15. kolo |
5:8 17.01.2015 16:40 |
|
Wild Boysʹ02 - KPP Barabéri "A"
15. kolo |
2:1 18.01.2015 09:00 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - Slov-Matic FOFO "B"
15. kolo |
5:10 18.01.2015 10:15 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - Semic Bratislava
15. kolo |
2:7 18.01.2015 11:40 |
|
Maxima - AK 47 "A"
15. kolo |
0:7 18.01.2015 19:30 |
|
Katenáčo Dúbravka - 4 FUN "A"
15. kolo |
5:3 18.01.2015 20:45 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KPP Barabéri "A" - ŠK Račišdorf
16. kolo |
3:4 24.01.2015 10:30 |
|
4 FUN "A" - Wild Boysʹ02
16. kolo |
3:6 24.01.2015 11:45 |
|
RELAX - FSC Velmáci "A"
16. kolo |
7:1 24.01.2015 18:40 |
|
PREDATORS - FT Karlova Ves
16. kolo |
2:6 24.01.2015 21:00 |
|
Slov-Matic FOFO "B" - ŠK Danubit
16. kolo |
17:3 25.01.2015 15:00 |
|
Semic Bratislava - Maxima
16. kolo |
9:3 25.01.2015 15:00 |
|
AK 47 "A" - Katenáčo Dúbravka
16. kolo |
4:5 25.01.2015 16:10 |
|
FCK Minimax "A" - Čekan Mekenroff 1897 "B"
16. kolo |
3:2 25.01.2015 16:15 |
|
Across Pinerola "B" - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
16. kolo |
7:3 25.01.2015 17:30 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Danubit - Across Pinerola "B"
17. kolo |
2:4 30.01.2015 18:00 |
|
ŠK Račišdorf - 4 FUN "A"
17. kolo |
3:3 30.01.2015 21:50 |
|
Wild Boysʹ02 - AK 47 "A"
17. kolo |
5:1 31.01.2015 21:00 |
|
Katenáčo Dúbravka - Semic Bratislava
17. kolo |
1:5 01.02.2015 10:00 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - Matadors
17. kolo |
7:3 01.02.2015 11:10 |
|
Maxima - FCK Minimax "A"
17. kolo |
1:11 01.02.2015 12:20 |
|
FSC Velmáci "A" - Slov-Matic FOFO "B"
17. kolo |
8:27 01.02.2015 13:30 |
|
FT Karlova Ves - RELAX
17. kolo |
4:6 01.02.2015 14:40 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - KPP Barabéri "A"
17. kolo |
5:3 01.02.2015 17:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slov-Matic FOFO "B" - FT Karlova Ves
18. kolo |
19:6 31.01.2015 19:00 |
|
AK 47 "A" - ŠK Račišdorf
18. kolo |
5:5 06.02.2015 21:50 |
|
Semic Bratislava - Wild Boysʹ02
18. kolo |
7:7 07.02.2015 19:00 |
|
Across Pinerola "B" - FSC Velmáci "A"
18. kolo |
12:2 07.02.2015 20:15 |
|
KPP Barabéri "A" - ŠK Danubit
18. kolo |
6:4 08.02.2015 09:40 |
|
FCK Minimax "A" - Katenáčo Dúbravka
18. kolo |
1:3 08.02.2015 17:30 |
|
PREDATORS - RELAX
18. kolo |
9:2 08.02.2015 17:50 |
|
4 FUN "A" - 4FSC Bratislava FTVŠ UK "B"
18. kolo |
4:5 08.02.2015 18:40 |
|
Matadors - Maxima
18. kolo |
4:3 08.02.2015 19:50 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FSC Velmáci "A" - KPP Barabéri "A"
19. kolo |
1:13 13.02.2015 18:50 |
|
Wild Boysʹ02 - FCK Minimax "A"
19. kolo |
2:5 13.02.2015 20:00 |
|
Čekan Mekenroff 1897 "B" - PREDATORS
19. kolo |
3:7 14.02.2015 12:10 |
|
4FSC Bratislava FTVŠ UK "B" - AK 47 "A"
19. kolo |
2:1 14.02.2015 13:20 |
|
FT Karlova Ves - Across Pinerola "B"
19. kolo |
4:13 14.02.2015 17:50 |
|
ŠK Danubit - 4 FUN "A"
19. kolo |
10:2 14.02.2015 19:00 |
|
Katenáčo Dúbravka - Matadors
19. kolo |
4:4 15.02.2015 17:50 |
|
ŠK Račišdorf - Semic Bratislava
19. kolo |
3:3 15.02.2015 19:00 |
|
RELAX - Slov-Matic FOFO "B"
19. kolo |
0:11 15.02.2015 20:10 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.